Firma Pilové pásy s.r.o.

Firmu Pilové Pásy s.r.o. v Rokycanech jsme založili roku 1997. Od té doby prodáváme pilové pásy určené pro dělení oceli, nerezu, neželezných kovů, titanu, speciálních bronzů, dřeva, umělých hmot a keramiky.

Pojďme společně vybrat pilový pás nejlépe vyhovující Vaší pracovní operaci a s ohledem na typ stroje i dělený materiál.

Jaké pilové pásy u nás najdete?

Jsme certifikovaným distributorem firmy Lenox – Newell Rubbermaid Inc. v České republice a největším distributorem produktů firmy Robert Röntgen GmbH & Co. Metallsägenfabrik.

Jde o přední světové výrobce pilových pásů. Firma Lenox v roce 2012 obsadila první pozici a firma Röntgen se stala čtvrtým celosvětově nejúspěšnějším výrobcem pilových pásů. Využijte jedinečné možnosti výběru z velmi kvalitní nabídky.

Proč spolupracovat s námi?

  • kvalita, rychlost a bezkonkurenční ceny: Máme pro Vás kvalitní pilové pásy s perfektním svárem, rychlou dodávkou zboží a příznivou cenou.
  • vlastní svářecí centrum: Každý den expedujeme 400 kusů pilových pásů. Svařujeme je na strojích firmy IDEAL.
  • možnost zkusit si sváření: Máte u nás objednávku? Přijďte k nám a vyzkoušejte si za asistence našich techniků sváření pilového pásu.
  • odborné školení: Dozvíte se vše pro využití maximální výkonnosti stroje a pilových pásů, tj. postupy při volbě vhodného pilového pásu, zásady nastavení strojů, stanovení rychlosti a posuvů atd.
  • zkušební objednávka: Tuto možnost poskytujeme společně s firmou Lenox. V případě neúspěchu Vám garantujeme vrácení peněz.

Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem.